vineri, 16 decembrie 2022

ÎNCOTRO TOTUȘI

 Liber

ca o lacrimă de mamă

liber

ca o lacrimă de copil

liber

ca o lacrimă a pustiului

din

mine

Costel Zăgan, ODE GINGAȘE

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

TREBUIE

0. Să ne apărăm de îngeri, nu de oameni! 1. Să ne protejăm de păsările cerului, nu de oamenii pământului! 2.  Să urâm, nu să iubim ! 3. Să t...